Erdoğan kuulutati välja: kuulutati välja uus kullataotlus!

32
ads

Kullataotluse määrus, mille president Recep Tayyip Erdoğan viimastel päevadel välja kuulutas, avaldati ametlikus väljaandes. Mis siis nüüd saab? Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Kuldmäärus, avaldatud Ametlikes Teadaannetes

Dollar ja kuld olid viimastel päevadel järsult tõusnud ning peatunud pärast president Recep Tayyip Erdogani välja kuulutatud uute finantstavade esilekerkimist. Nüüd on presidendi mainitud avaldus avaldatud Ametlikes Teadaannetes. Selle määruse kohaselt makstakse intresse, kui kodanikud konverteerivad oma kullakontod TL deposiitkontodeks.

Bomb Gold Kommentaarid Economistilt, kes kuulutas välja viimase tilga!

Fondiomanikke toetatakse juhul, kui riigi elanike kullahoiuse ja osalusfondi kontod muudetakse TL tähtajaliste hoiuse- ja osaluskontodeks. Vastavalt Ametlike Teadaannete avaldustele makstakse TL-i deposiitkonto omanikule tähtaja lõppedes välja põhiosa ja intressid. Osaluskonto omanikule tasutakse osaluskonto jääk tähtaja lõpus. Osaluskonto omanikule tehtud makse teeb pank. Nendelt kontodelt enne maksetähtaega väljamaksmise korral Türgi Vabariigi Keskpank (CBRT) hinnavahet ei maksa. Lisaks saavad kontod seda tuge ühe korra ära kasutada.

Eelmise nädala alguses 1060 liirini tõusnud grammi kulla hind langes pärast president Erdogani avaldust 600 liirile. Artikli kirjutamise ajal on see omanikku vahetamas 718 naela juures, tõustes 4,63 protsenti ja näib lähenevat viimase nädala kõrgeimale tasemele. Dollar, mis on olnud pikka aega 11 liiri ümber, vahetab omanikku 12,25 liiri juures selle kirjutamise hetkel.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply