Bitcoini hind näeb neid tasemeid!

Bitcoin (BTC) loodab krüptorahastrateegi sõnul tugevat tõusutrendi. Populaarne krüptoanalüütik Kevin Svenson ütleb, et turukapitali järgi juhtiv krüptovara annab signaale, et tõususuund on lapsekingades. Ekspertarvamused ja prognoositav Bitcoini hind Kriptokoin.com‘annab.

Bitcoini hind on siin

Svenson ütleb oma 67 400 YouTube’i tellijale, et Bitcoinil näib olevat “pööratav põhi, mis kipub põrkuma ja jooksma”. “Bitcoinis on praegu märts, mil meil oli eepiline tagasitulek,” ütles ekspert. [2020] istub mustri järgi, mis on väga sarnane Covidi kokkupõrke mustriga. See on taba-ja-jookse tagurpidi põhi. Mõõtke ja jookse vastupidise põhja mustri eesmärk on aidata kauplejatel tuvastada ühe hinnatrendi lõppu ja teise algust. Muster ilmneb tavaliselt siis, kui turul on ülemäärane spekulatsioon.

Siin on 6 Bitcoini ja Altcoini prognoosi 2022. aastaks

Svenson ütles, et järgmine suurem hinnatõke ületab eelmise, umbes 53 500 dollari taseme alates septembrist. Svenson ütleb:

Siiani näeb pullide kohta päris hea välja. Ma pole ikka veel metsast väljas, aga mulle meeldib see, mida ma praegu näen.

Selle artikli kirjutamise ajal kaupleb BTC umbes 48 000 dollariga võrreldes nädalataguse hinnaga. Svenson ütleb ka, et paraboolse seiskamise ja tagasisuunamise (SAR) indikaator näitab, et Bitcoin on oma tõususuuna keskel. Analüütik arvab, et Bitcoin tõuseb 2022. aastal tõenäoliselt kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Lühiajalises perspektiivis näeb Svenson aga Bitcoini tõusu 63 222 dollarini ja seejärel 69 000 dollarini.

Bitcoini olulised ostu-müügi-hoia strateegiad!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*