Bitcoini (BTC) järgmine samm nendele tasemetele!

34
ads

Kahekordse tipu moodustamisega, mis tekkis enne, kui Bitcoin langes 28. detsembril alla 48 000 dollari, arvasid mõned analüütikud, et see võib enne tõusutrendi jätkumist langeda 44 000 dollarini. Krüptoanalüütik DonAlt, kes on tuntud oma kolme täpse ennustuse poolest, määrab kriitilise takistuse taseme, mis viib Bitcoini hinna tagasi 60 000 dollarini. Kriptokoin.com Vaatame DonAlti praegust Bitcoini analüüsi, mille oleme koostanud.

Analüütik ootab Bitcoinis (BTC) pausi üle 52 000 dollari

330 000 Twitteri jälgijaga DonAlt saavutas Bitcoinis edukalt 6100 dollarit 28. märtsil, 44% tõusu jaanuari alguses ja haripunkti 12. veebruaril, kui BTC tõusis üle 10 300 dollari. Peale selle on analüütikul ka teisi ennustusi, mis kehtivad. Oma viimases analüüsis avaldab DonAlt alloleva diagrammi, mis näitab, et Bitcoin on “praegu üsna puhtas langustrendis”.

Don Alt nendib, et näha pole palju, kuna BTC kaupleb jätkuvalt praegusel tasemel vahemikus. Ta ootab selget murdumist esimese punase takistustsooni kohal, mis asub ülaltoodud graafikul 52 000 dollari lähedal. Don Alt lisab oma analüüsile:

Kui Bitcoini hind on üle 52 000 dollari, hakkan ma õnnelik olema, üle 60 000 dollari avaneb märatsev pulliturg uuesti. Kuni seda ei juhtu, otsin sügavaid tahti.

Krüptovaluutade turu üldine ülempiir on praegu 2234 triljonit dollarit, kusjuures Bitcoin domineerib 40,7%. Analüütik arvab, et iga Bitcoini praeguse kauplemistsooni murdmine 48 500 dollarilt 52 000 dollarile on 60 000 dollari tugevuse märk.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply