Analüütik on esitanud tasemete loendi, mida näha ja vaadata kulla eest!

80
ads

Turuanalüütik Eren Sengezer nendib, et kulla hind sulgus miinusesse pärast seda, kui teisipäeval hüppas enam kui kuu kõrgeimale tasemele 1820 dollari tasemel, ning hindab, et tal on raskusi nädala keskpaiga langussurvest taastumisega. Väärismetalliga kaubeldi viimati 1795 dollaril, mis on päevaga 0,6% langus. Eren Sengezeri kullaanalüüs ja tasemed, mida vaadata Kriptokoin.com Oleme teie lugejate jaoks ette valmistanud.

“Kahanev surve kullale muutub tugevamaks”

Kolmapäevane dollari taastumine avaldab USA sessiooni eel kullale survet. USA dollari indeks (DXY) hoiab mõõdukat igapäevast kasumit 96,35 juures, kuna investorid on Omicroni juhtumite arvu suurenemise tõttu ettevaatlikud. Ülejäänud päeva jooksul kõrgetasemelisi makromajandusandmeid ei avaldata ning investorid keskenduvad jätkuvalt riskitajule.

Analüütik märkis, et USA aktsiafutuurid näitasid väikest tõusu, märkides, et riskivood võivad päeva teisel poolel taastuda, kuid nõrgad kauplemistingimused raskendavad turu sentimentide hindamist. Samal ajal tõuseb USA 10-aastaste riigivõlakirjade intressimäär 1,5% suunas, mis ei lase kollasel metallil taastuda. Analüütik Eren Sengezer tuletab meelde, et suhtelise tugevuse indeks langes nelja tunni graafikus alla 50, kinnitades seisukohta, et langussurve tugevneb, ning juhib tähelepanu järgmistele tehnilistele tasemetele:

Negatiivne külg on see, et 100-perioodi SMA moodustab esialgse lühiajalise tehnilise toe 1790 $ ees 1785 $ (staatiline tase). Positiivne on see, et 1800 dollarit (psühholoogiline tase) joondub esialgse vastupanuga enne 1805 dollarit (200 perioodi SMA).

Kuldne
Kulla hinna 4 tunni graafik

Analüütik nendib, et kui neljatunnine küünal sulgub teisest kõrgemal, võivad ostjad näha seda võimalusena kulla liikumise üle kontrolli tagasi võtta.

Kuldne
Tasemed, mida kulla hinna osas jälgida

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply