Analüütik, kes teab Bitcoini (BTC) iga sammu: me pole veel põhjani jõudnud!

55
ads

Veterananalüütik Peter Brandt säutsus, et Bitcoin (BTC) ei ole veel näinud suurt väljamüüki, mis sunniks härjad kapituleeruma.

Seda pole veel juhtunud. Helitugevuse mõju. Võtmepõhjad BTC-s tekkisid suure paanikalise kapitulatsiooniga.

Bitcoini uus madal või tõus?

Juhtiv krüpto on teel, et oma kolmandat järjestikust päeva miinusesse värvida, langedes täna varem Bitstampis päevasisese madalaima tasemeni 46 596 dollarit. Bitcoini müük toimus 4. detsembril tohutult, langedes 42 000 dollarile. Sellele järgnes nädalaid kestnud aneemiline hinnaaktsioon. Kriptokoin.com Nagu me teatasime, teatas Brandt 20. detsembril, et Bitcoin ei ole veel põhjas, kuna suure müügimahuga pole paanikat kapituleerunud. Legendaarne kaupleja tõdes, et turu põhjadega ei pruugi kaasneda tugev müük, kuid märkis, et bullish liigutuste ajal peaks maht suurenema.

Bitcoin

Bitcoin on pärast Brandti hoiatust nädalaga tõusnud 14%. Siiski ei olnud piisavalt ostusurvet, et suruda krüpto üle võtmetähtsusega 52 000 dollari takistustaseme. 28. detsembril langes Bitcoin rohkem kui 6%, mis kahandas lootusi viimase hetke jõuluvana ralliks. Juhtivad krüpto- ja muud riskivarad on endiselt raskustes, et pärast detsembri alguses toimunud Omicronile keskendunud korrektsiooni uuesti hoogu tagasi saada.

Kahekordistades S&P 500 võrdlusindeksi tootlust, on Bitcoin tänaseks teinud tagasihoidlikku 64,76% kasvu. BTC hind jõudis 69 000 dollarini novembri alguses, enne kui karud turu kontrolli alla võtsid. Hiljutises postituses väidab Hollandi krüptoanalüütik hüüdnimega Plaan B, et Bitcoin on ost aktsia-voo mustri alumisest otsast. Kuid paljud kriitikud usuvad, et mudel on juba läbi kukkunud, kuna selle aasta lõpuks ei küündinud hind 100 000 dollarini. Ajakirjanduse ajal 118 088 häält saanud küsitluse kohaselt arvab enamik vastanutest, et Bitcoin jääb 2022. aasta lõpuks alla 100 000 dollari.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply