AK partei saadiku krüptoraha seadus ja maksuteatis!

42
ads

AK Partei fraktsiooni aseesimees Mustafa Elitaş võttis sõna pärast kriitilist krüptoraha koosolekut. Mustafa Elitaş ütles, et Bitcoini ja altcoini seadus tuleks kehtestada niipea kui võimalik. Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

Mustafa Elitaş rääkis pärast kriitilist krüptoraha koosolekut

AK partei grupi aseesimees Mustafa Elitaş tegi avaldused pärast väga oodatud krüptoraha koosolekut. Mustafa Elitaş rõhutas, et õigusnormid tuleks välja anda võimalikult kiiresti. Lisaks märkis Mustafa Elitaş, et NFT-de regulatiivsesse süsteemi sisenemiseks peaks olema terviklik regulatsioon. Mustafa Elitaş tegi sel teemal järgmised avaldused:

Tulime koos Crypto Money Platformiga Türgi Suurel Rahvusassambleel. Istutasime esimese seemne, saime ootused, arutasime, milliseid samme teeme digitaalses maailmas krüptoruumis. Meie koosolek, kus olid kohal ka meie bürokraadid, oli väga tulemuslik. Seadus kehtestatakse esimesel võimalusel. Tehakse tehnilised uuringud ja saavutatakse ühine seisukoht. Hindasime, kuidas süsteem mugavalt töötab. Luuakse lai määratlus. Nad tõstatasid teema, et süsteemi ees olevate takistuste kõrvaldamine oleks kasulik neile, kes saavad tegutseda vahendajana riikides, kus puudub regulatsioon, jätkata tegevust Türgis. Parlament tegi täna väga tähtsat tööd. Eelnõu kohta vahetati arvamusi parlamendi ja teema osapooltega. Ma soovin sulle edu. Tõenäoliselt tuleme lähipäevil kokku AK erakonnana ja anname sellele küsimusele hinnangu. Jõudsime järeldusele, et selliste kogude nagu NFT reguleerimissüsteemi sisenemiseks peaks olema terviklik regulatsioon. Meil on arvamus, et maksud peaksid olema. Kuidas maksud laekuvad, on rahandus- ja rahandusministeeriumi teema.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply