“Tõus on alanud” 3 analüütikut jagasid järgmise kulla!

Kulla hind kauples teisipäeval nõrga kauplemise ajal nädala kõrgeimal tasemel, kuna mure Covidi variandi Omicron pärast leevenes ja USA tugevad jaemüügiandmed suurendasid riskiisu. Lisaks tõusis grammkuld, mis pärast 1000 TL-i ületamist eelmisel nädalal dollari/TLi kursi kokkuvarisemisega 630 TL tasemele tõmbus, vahetuskursi jõulise tõusu toel koos kerge tõusuga 700 TL tasemele. untsides. Kullaturge tõlgendavate analüütikute prognoosid Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Reaalintressimäärade tõus piirab kulla tõusutempot”

“Osalemisest on puudu,” ütles SPI Asset Managementi juhtivpartner Stephen Innes, et iga väike turgudevaheline korrelatsioon liigutab turge. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Arutelu tuum ja tõenäoliselt kulla tõusulaine piiramine on reaalsed intressimäärad, mis võivad tõusta, kui majandus taastub Omicroni väikesest nihkest.

Aasia aktsiad tõusid rekordilisel päeval Wall Streetil tugevate jaemüüginumbrite taustal, samas kui turvaline jeen kaotas oma positsiooni, kuna investorid jäid riskantsematesse valuutadesse ja varaklassidesse nagu aktsiad. Toornafta hinnad seevastu tõusid ootustele, et Omicroni variandil on globaalsele nõudlusele vaid piiratud mõju.

USA dollar, mida peeti samuti turvaliseks varjupaigaks, nõrgenes viimase kauplemisvahemiku alumise otsa lähedal samaväärsete korviga võrreldes, hoides dollarihinnaga kulla atraktiivsena mitte-USA valuuta omanikele ja piirates kahjumit. Lisaks hüppas kahe aasta riigikassa tootlus, mis on intressimäära ootustele väga tundlik, Tokyos peaaegu 22 kuu kõrgeimale tasemele, suurendades intressivaba väärismetallikangide hoidmise alternatiivkulu.

Samas märgib Nirmal Bang Commoditiesi uuringute juht Kunal Shah, et kuigi mõne keskpanga agressiivne kokkutõmbumine piirab kulla liikumist ülespoole, ei ole negatiivne külg nii tõsine kui varem, seega on kulla aluseks olev tugevus nähtav.

Tunç Şatıroğlu: Ma ei saa öelda, et grammi kulla hind oleks tõusma hakanud.

Türgi turud kogesid viimastel nädalatel enneolematut kõikumist. Kõva müügiga kaasnenud paraboolne vahetuskursi tõus BIST indeksis purustas rekordeid ja ületas 1000 TL piiri, kuna kulla untsi hind oli dollarites. Pärast seda, kui välisvaluuta müük toimus paralleelselt president Recep Tayyip Erdoğani valuutakaitsega hoiuse avaldusega, langesid vahetuskursid järsemalt kui väljumiskurss ning dollari/TRY kurss, mis oli üle 18, lõpetas nädala alla 11. Sel nädalal hakkasid valuutakursid taas ülespoole liikuma. Tehnilise analüüsi spetsialist Tunç Şatıroğlu hindas oma Twitteri kontol tehtud aktsiate tõusu dollarites ja grammides. Juhtides tähelepanu CBRT sekkumisele, ütles ekspert:

Kuna dollar/TL pole veel tõusma hakanud, siis ei saa öelda, et grammides tõus oleks alanud. Kuigi meil on jooksevkonto ülejääk ja dollari kursi edasist langust ei soovita, näeme pärast turgude sulgemist, et kurssi püütakse hoida madalal sekkumistega võladollareid müües.

Kuldne

Tunç Şatıroğlu väitis, et TL-i usaldanud investor oli Naci Ağbali vallandamise päevast peale kandnud suurt kahju ning ta väitis, et aktsiaturgu usaldanud said ohvriks nii Naci Ağbali vallandamise kui ka 20. detsembri operatsiooni. Ekspert lõpetas oma hinnangu järgmiselt:

Kannatasid ka need, kes ostsid dollareid ja need, kes ostsid kulda. Analüüsid olid selles investeerimiskeskkonnas ebapiisavad. Pärast seda tekkis vajadus teha mitte ainult tehnilist analüüsi või finantsanalüüsi, vaid ka poliitilist analüüsi. Kahjuks ei tööta see kellelegi. Ei ole soovitav olla investorisõbralik.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*