Naeratav kullahinna prognoos: need tasemed on oodatud!

Kulla hind tõusis esimest korda nelja kauplemispäeva jooksul punaseks, turu meeleolu paranemine tõi Wall Streeti uutele rekordkõrgetele. Mure väga nakkava Omicroni koroonaviiruse variandi pärast koos tugevate USA jaemüügiandmetega on suurendanud riskitaju, ohverdades samal ajal traditsioonilise ohutu kulla. Turuanalüütiku Anil Panchali sõnul näib aga kulla hinna langust piiravat madalamad intressimäärad ja USA dollar ning puhkusega leebenenud turutingimused seavad kulla hinna metsiku volatiilsuse ohtu.

“Madalad sissetulevad andmed toetasid kulla hindu”

Kulla hind tugevneb teisipäevasel Aasia sessioonil umbes 1812 dollari ringis pärast seda, kui eelmisel päeval tõusis oma nädala kõrgeim hind. Kriptokoin.com Nagu teatasime, rõõmustab kollane metall turu riskimeeleolu ja madalaid USA dollari hindu, et hoida ostjaid 2021. aasta viimastel päevadel lootusrikkana. Kuigi mahe kalender- ja pühademeeleolu väärismetalli jõudlust pidurdavad, võiks analüütiku sõnul tuua viimase turuoptimismi peamiste katalüsaatoritena Omicroni variandi leevenemise ja ergutuslootused.

Turu meeleolu tugevdasid ka USA asepresidendi Kamala Harrise kommentaarid, kes andis märku president Joe Bideni Build Back Better (BBB) ​​stiimuliplaanist läbi viimiseks. Samal joonel olid ka Hiina Rahvapanga (PBOC) ja Hiina rahandusministeeriumi pealkirjad, mis eelistasid lihtsamat raha, et aidata kaasa Austraalia suurima kliendi majanduskasvule. Lisaks näivad käimasolevad kõnelused Iraani tuumavabaks muutmise üle ning Venemaa ja Ukraina vaheline ülemaailmne rahupüüdlus turge rahustavat.

Analüütik nendib, et USA Dallase Fed Manufacturing Indexi negatiivne surve 8,1 tasemel võrreldes detsembri ootustega 13,2 ja varem 11,8 avaldas USA dollarile survet ja toetas kulla hinda. Wall Street alustas nädalat aga positiivselt, uuendades S&P 500 kõigi aegade kõrgeimat taset, samas kui USA 10-aastase riigikassa tootlus langes 1,7 baaspunkti (bp) kahe nädala kõrgeimalt tasemelt 1,47%-le.

Kullahinna tehniline analüüs: härjad haaravad ohjad

Turuanalüütik Anil Panchal nendib, et kuld hõljub 200-SMA ümber, allpool viimase kuu topelttippu, ja tuletab meelde, et aastalõpu passiivsus on hästi tuvastatav loid MACD signaalide ja nõrga RSI järgi üleostetud tsooni lähedal. . Siiski nendib analüütik, et kullaostjad hoiavad ohjad käes, mida tõendab kahenädalane tõusev trendijoon, märkides järgmisi tehnilisi tasemeid:

Teisest küljest on kullapullide jaoks vajalik selge 1816 dollari suurune tõusumurd, et sihtida juulis ja septembris umbes 1834 dollarit. Teise võimalusena vajavad kullamüüjad naasmiseks selget langust kahenädalasel tõusval trendijoonel 1802 dollari lähedal. Täiendav toetus ulatub 1800 dollari piirini. Pärast hinna nõrkust 1800 dollarist üle, toimib 1787-dollarine 100-SMA tase puhvrina, enne kui viib kuldkarud 1765 dollarile ja igakuise madalaima taseme 1753 dollarile.

kulla hind

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*